4 Şubat 2009 Çarşamba

PULL AND BEAR'DA İNDİRİM ZAMANIOrjinal ürünleriyle gençleri kendine adeta mıknatıs gibi çeken bir mağaza Pull and Bear. Kendine özgü bir tarzı var ve tasarımları gerçekten benimde ilgimi çeker.
Bu mağazaya girdiğinizde bir şeyler almadan çıkmanız neredeyse imkansız. Benim gibi kendinizi tutamıyorsanız, iradeniz güçlü değil ise girmeyin :)
Özellikle bu hafta sonu mağazaya girdiğimde kendimi büyülenmiş hissettim. Yaptıkları indirimler inanılmaz. Tişörtler 12,90 TL ve 19,90 TL arasında değişiyor. Hırkalar 19,90 TL, inanılmaz hoş ve güzel botlar 39,90 TL. Gönderdiğim siyahlı ve beyazlı botu daha öncesinde 99,00 TL'ye almıştım. Şuan görülüğü üzere inanılmaz indirime girmişler.
Alternatif ve tarz giyinmek istiyorsanız Pull and Bear sizin için iyi bir seçim. Özellikle bu ara yaptıkları indirimleri kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.
Pull and Bear Bursa Korupark AVM ve Meydan AVM'de...

1 yorum:

crazy dedi ki...

kesinlikle orjinal şeyler var kaçırılmaması gereken indirimlerde olunca helede alışverişi seviyosanız ( bayan olupta sevmeyen varmı :)))) ) benimde bir arkadaşım bu mağazanın fanatiği girdimi kendini kaybediyo durdurmak ne mümkün :)))))))