11 Şubat 2009 Çarşamba

İlginç Hediyeler

Gece gece internette dolaşırken bir siteye rastladım. Sevgililer günü için ilginç, esprili hediye fikirleri vardı. Dayanamadım ve içlerinden bazılarını sizinle paylaşmak istedim. Bakalım siz de beğenecekmisiniz :)

Seni seviyorum yazılı tuvalet kağıtlarına ne dersiniz? :))
Bu dev kalp ise hışırtı yapan tablet :)) Küvetin içine atıyorsunuz ve maden banyosuna başlıyorsunuz :) Rahatlatıyormuş ve gerçekten çok zevkli olacağını düşünüyorum... :)

Cildinizi şımartmak için küçük kalp sabunlar. %100 doğal... Her kalbin üzerinde bir mesaj yazıyor.. Çok güzel gözüküyorlar değil mi?


Sevgilinize bir kavanoz dolusu mesaj vermeye ne dersiniz? :)

Kızlar hadi sevgililerimize aşk pastası yapalım. Çok güzel görünüyor değil mi? Yemeyelim süs olarak kalsın bu :) Kalp şeklinde kalıplar satılıyor..Biraz uğraştan sonra bunun gibi güzel bir pasta yapabiliriz..Denemekte fayda var :)

Daha bir sürü şey buldum ama şimdilik ekleyeceklerim bunlar. Sevgililer gününe kadar bulduklarımı burda paylaşmaya devam edeceğim. Bekleyinnn :))

5 yorum:

:insansevgisi hakan-can dedi ki...

Merhabalar...

Seçtiğiniz hediyeler gerçekten ilginç ve hoş..:P

Sizi bloğuma ekledim,favorimsiniz...

sevgiyle kalın...

Bursada Moda dedi ki...

Beğendiğinize çok sevindim.Ayrıca bloğunuza eklediğiniz içinde teşekkür ederim.Sitenizi takip edicem...

lolipopstar dedi ki...

bu kavanoz olayına bayıldım çok güzel bi fikir denemeye değer :)

Yeliz dedi ki...

tuvalet kağıtları ne kadar şirinmiş.

crazy dedi ki...

Bu mesaj olayını tuttum iyi fikir sadece sevgililer günü için değil günlük hayatta da kullanılabilir... Hatta süper fikir :))))