9 Kasım 2009 Pazartesi

ANNELER VE KIZLARI

BİRLİKTE SAÇ BOYAMAK ÖZEL BİR PAYLAŞIM ANI

Evde saç boyamak, bir güven meselesi. Bir anne ve kızı birbirlerini yönlendirmeyi ve doğru tavsiyeyi vermeyi her zaman bilirler. Doğal bir saç rengine ve ışıltılı yansımalara sahip olmak isteyen kızların tercihi artık L'Oréal Paris'in yeni saç boyası Casting Créme Gloss olacak. Üstelik amonyaksız formülüyle annelerin de onayından geçeceği kesin!

Saç Boyası Teknolojisinde Bir Devrim
L'Oréal Paris laboratuvarları amonyak içermeyen saç boyasını yarattı. 16 renk alternatifiyle Casting Créme Gloss, doğal renginden çok uzaklaşmadan, göz alıcı parlaklıkta saçlara sahip olmak isteyen kızların gözdesi olacak nitelikte. 28 şampuanlamaya kadar dayanıklı olan krem formüllü bu ürün, aynı zamanda saçlarındaki beyaz oranı fazla olmayan kadınları da fazlasıyla memnun ediyor.
Bakın Sevil Hanım yaşadığı deneyimi nasıl anlatıyor;
" Kızım beni çok iyi tanır, doğal görünmekten ne kadar hoşlandığımı bilir. Casting Créme Gloss'u denedikten sonra benim için de çok uygun olduğunu düşünmüş. Yansımalar katarak, saç renginin doğallığını bozmadan aydınlattığını söyledi. Çok az beyaz saçım olduğundan saçımı boyamayı düşünmüyordum ama kızım saçlarımın daha parlak olacağını söyledi ve kızımı kıramadım, denedim.
Güneşte saçlarımdaki yansımalar muhteşem, saçlarım ışıl ışıl... Aynı zamanda çok güzel bir bakım da yaptığı için ikimizin de saçları yumuşacık oldu."

Ya ilk beyazlarınızın çıkmasına daha çok varsa?
Bir saç boyası kullanmanız için ilk beyazlarınızın çıkmasını beklemeniz gerekmez. Ama ilk boyamada çoğu bayan haklı olarak bir tedirginlik yaşar. Hem saçlarına zarar vermemek isterken, hem de çok radikal bir renk değişikliği yaşamak istemez.
Burcu'nun deneyimi, bunları yaşayan kızlara ışık tutacak gibi;
" Annem yıllardır beyazlarını kapatmak için saçlarını L'Oréal Excellence ile boyar, hem de boya öncesi bakımını kesinlikle ihmal etmeden. Ben de annemin canlı ve parlak saçlarına her zaman özenmişimdir, ama annem saçlarımı boyamak için beyazlarımın çıkmasını beklemenin doğru olduğunu düşünürdü; ta ki ilk amonyaksız L'Oréal Casting Créme Gloss saç boyasını keşfedene kadar. O gün birlikte bana uygun Casting 565 rengini seçtik. İlk kez saçımı boyayacağım için korkmadım değil, ama annemin deneyimi bana güven verdi ve bu işin aslında çocuk oyuncağı olduğunu anladım. Beklerken annemle haftalık dergilere göz gezdirdik. Birlikte geçirdiğimiz keyifli bir 20 dakika, üstelik Casting Créme Gloss'un güzel kokusu ile daha da hoştu. Sonunda ikimizin de saçları ışıl ışıl ve yumuşacık oldu. Tekrarlayacağımız kesin."


Sevil (42 yaş) ve kızı Seyran (17 yaş)

" Annem bana makyaj yapmayı öğretmişti, ben de ona saçlarını boyamayı öğrettim. Annemin Casting sonrası kestane saçlarına bayıldım. Aynaya bakarken, annemle birbirmize ne kadar çok benzediğimizi fark ettim. Bu sayede annemle paylaştığımız özel bir an doğdu." Seyran
" Kızım saçlarımın daha parlak olacağını söyledi." Sevil


Sevil ve kızı Seyran Casting Créme Gloss 400 kestane kullanıyor.


Burcu (20 yaş) ve annesi Şirin (53 yaş)
" İlk kez saçımı boyayacağım için korkmadım değil, ama bu iş aslında çocuk oyuncağıymış. Annemin deneyimi bana güven verdi." Burcu

Şirin L'Oréal Excellence 6,66 Yoğun Kızıl, kızı Burcu Casting Créme Gloss 565 Nar Çiçeği Kızılı kullanıyor.


1 yorum:

www.capricemoda.com dedi ki...

canim benim nasilsin ozledim seni :)